– Gréta, kérsz vacsorát?
– Persze, tök jó!
– Ki mondta, hogy “tök jó”?
– Apu!
Hónap: 2012 március
Szocializáció
Reggelinél átöleli a vállam, szemembe néz:
– Anya, jól vagy?!?
– Jól köszönöm!
– Na, akkor jól van! – mondta megölelgetett és megveregette a hátam. Apjával csak meregettük egymásra a szemünket.

