Gréti ma megsorozott:
Reggel Gréti megszámolta a családot.
– Egy, kettő, három, négy. Négyen vagyunk, mint a veszedelem.
– És ki a fő veszedelem? – kérdezte Apu.
– ANYU.
😀 😀 😀
Gréti ma megsorozott:
Reggel Gréti megszámolta a családot.
– Egy, kettő, három, négy. Négyen vagyunk, mint a veszedelem.
– És ki a fő veszedelem? – kérdezte Apu.
– ANYU.
😀 😀 😀
– Te Anya! Te, figyelj Anya! Te bonyolult vagy!
– Heh? – jól elkezdtem röhögni. Amikor kihahotáztam magam, megkérdeztem.
– Bonyolult. Ezt ki mondta. Kitől hallottad?
– Magamtól. Én vettem észre.
(3 éves és 2 hónapos. Szóval aki szintén észrevette… 😀 😀 😀 az most hallgasson!!! 🙂 🙂