Hónap: 2013 február
Jó reggelt!
Két és fél éves+2 hónapos :)))
Apa, Anya, gyerekek
Imádlak
“Ne aggódj Anya! Imádlak! Minden rendben lesz.”- nyugtatott ma este Gréta, amikor idegeskedtem.
Gréti atom beszól…
Gréta és én
Jó ebédhez szól a Gréta!
– Gréti, ne játssz a kajával! Vannak olyan gyerekek, akiknek nincs ennivalójuk és éhesek!
– Mert nincs pénzük! De majd hozunk nekik el a bankból.
– Ha ilyen egyszerű lenne…







