Jó reggelt!

Apa, Anya, gyerekek

Azért van még aki hiányzik a képről… 😉

Imádlak

“Ne aggódj Anya! Imádlak! Minden rendben lesz.”- nyugtatott ma este Gréta, amikor idegeskedtem.

Gréti atom beszól…


– Apa! Nézd! Ezzel játszottunk tegnap anyával. – mutat az új memória kártyájára a csajom. – De nagyon untam.

Kösziiiiiiiiiiiiiii

Gréta és én

Jó ebédhez szól a Gréta!

– Gréti, ne játssz a kajával! Vannak olyan gyerekek, akiknek nincs ennivalójuk és éhesek!
– Mert nincs pénzük! De majd hozunk nekik el a bankból.
– Ha ilyen egyszerű lenne…

Mérgező csont

A kalóz a pelenkázó mellett álló szekrényünkön van. Nagy kedvenc.

Szuper nap


🙂