Újonnan alakult Aboriginal sámán együttes

Ma reggel megalakítottuk papírtörlő gurigákból dobból és csörgőből a családi sámán zenekarunkat. Könnyesre nevettük magunkat!

Karóra, ha tudom…

– Anya kérem az órámat! – követeli Gréti, adjuramistendeazonnal sírós nyűggel.
Végre feladom, de addigra már volt egy pár vitánk, mert nem tudtam azonnal ugrani. Megnyugodott és már nagyon örült. Jó nagy óra a picike kezére, ezért a pulcsijára szerettem volna felhúzni.
– Gréti, ide adhatom az órád?
– Jó, hogy ha tudod, rakd fel oda légyszi!

O-óóóóó, ha tudom, ok, felrakom kedves kétéves. :DDD

Petike nevet


Petike ma kacagott fel először hangosan. Épp fürdettem és vékony hangon bolondoztam “kukukukuku”. Erre hangosan kacagni kezdett. Éééééééédesem!