Imádlak

“Ne aggódj Anya! Imádlak! Minden rendben lesz.”- nyugtatott ma este Gréta, amikor idegeskedtem.

Gréti atom beszól…


– Apa! Nézd! Ezzel játszottunk tegnap anyával. – mutat az új memória kártyájára a csajom. – De nagyon untam.

Kösziiiiiiiiiiiiiii