Nap: 2013.03.04.
WC takarítás
Apák beszélgetnek
Tegnap sétáltunk egyet a haverjainkkal. Kicsiket toltuk, nagyok motoroztak.
Apukák beszélgettek:
– …és átalussza a kicsi már az éjszakát? – kérdezi András
– Igen. -válaszolja Apa magától értetődően.
– ???????????????????? – Így jött ki a szemem, mint a csigának. – Apa alussza át! – szóltam közbe. – Méghozzá úgy, hogy fogalma sincs mi történik az éjszaka…
– Na az is lehet. – terült el Apa arcán egy széles vigyor.
Persze minap a kollégám is beismerte, hogy az éjszakai orrporszívózást is rezzenéstelenül átalussza. 🙂 Nekik másnap dolgozni kell.
Pasiiiiiiiiiiiiiiik… :DDD (Megjegyzem a bejegyzés épp hajnali fél 3 -kor, második éjszakai szoptatás után íródik…)
Készülődés
– Grétikém segíts pakolni! Kérlek a pelusokat a hátizsákomba pakold be! Ott van az előszobába.
– Jó, berakom szívesen a táskádba! – mondta és elindult.
– Apa! Hol van Apa cipője? Apa! Sehol sem találok neked cipőt. Minden be van zárva. – ismételgeti Gréta az előszobában, de senki nem reagál. Újra és újra elmondja.
– Nyugi, majd keresek egyet! – kiabál Apa a szobából!
– Meg van! Hát itt a cipőd! – találja meg Gréti a 45-ös pár cipőt hirtelen és látványosan az orra előtt.
– Oké! -kiabál Apa a szobából.
:DDD

