
– Gréti, hogy hívnak?
– Géti!
– Milyen Gréti?
– Gőgényi Géti!
– És anyát hogy hívják?
– Csijja!
– És apát?
– Gőgényi Apa, anyát meg Gőgényi Anya!
Nap: 2012.04.23.
Hol a zsé?
Igények

Gréta sikítva toporzékol az előszobában a behordott homokot látva:
– Anyaaaaaaaaaa! Gyejeeeeee! Itt kosz van és kupiiiiii!!!!
(Aqurv@életbe, ezt aztán tudja… de ha szólok hogy rendet kéne rakni…olyan gyorsan jön a válasz, hogy NEM! De az igény az má’ megvan rendesen!)
A képen én nagytakarítok, ő a sárkány gyerekét lovagoltatja… 🙂
Rend a lelke….
Szokások
– Anya, mit csinálsz? – nyitja rám a wc ajtót.
– Kakilok.
– Kérsz újságot???
Le ne essen!
”Nem szabad, gyeje le, veszélyes! Ejnye!! Gyeje le kisfiú!” – kapaszkodott egy 5-6 éves forma kisfiú lábába kiabálva Gréta, amikor az fel akart mászni a mászókára, amire Grétának még nem szabad…. Szaladtam menteni és mentegetőzni… :)))

