– Anya! kérem a cumikám! Berakom a számba a hangtompítót! – igen-igen, amikor annyit beszél, hogy nem vesz levegőt, Anya szokta ezt mondani… :))))
Nap: 2012.10.02.
Szarkaláb
Apa, vigyázz, ott egy szar! Szar, szarkaláb… dúdúdúdúúúúúú
(…..kialakul szemem alatt ha nem alszom ki magamat… /Irigy Hónalj Mirigy/)
Egyszer énekeltük Apjával az autóban. Tetszett neki, megjegyezte…