A víz!

– Anya, idebújhatok hozzád?
– Persze.
– Átölelsz?
– Persze.
– Anya!
– Igen?
– Elfelejtettél friss vizet hozni, nincs friss víz! Hozol egy pohár vizecskét? – pattan fel és mutat az asztalra a pohár hűlt helyére. De én épp elhelyezkedtem aludni…
– Jaj Gréti, hát miért nem szóltál, hogy elfelejtettem?
– Most szólok.
– Jááááááááj…

Hangtompító

– Anya! kérem a cumikám! Berakom a számba a hangtompítót! – igen-igen, amikor annyit beszél, hogy nem vesz levegőt, Anya szokta ezt mondani… :))))

Szarkaláb

Apa, vigyázz, ott egy szar! Szar, szarkaláb… dúdúdúdúúúúúú

(…..kialakul szemem alatt ha nem alszom ki magamat… /Irigy Hónalj Mirigy/)

Egyszer énekeltük Apjával az autóban. Tetszett neki, megjegyezte…