– Anya, nem tudok aludni. – Miért? – Nyilvánvaló, én nem vagyok fáradt. – Aham. Nyilvánvaló.
Tegnapi milánói spagetti ebédem kommentje Grétitől: – Na, anyukám, ilyenre gondoltam.
Proudly powered by WordPress. Design by StylishWP