Üveggolyó festés- és társai

A délelőtt abból állt, hogy Pöti kitalálta üveggolyó festeni akarnak, Gréti meg hogy paradicsomos húsgombóc legyen a kaja, így mint a jancsibohóc pattogtam a gyerekszoba és a konyha között. Mindkettő sikerült, de az utolsó idegszálaim szakadtak.
Kaja végre kész, ettünk, kimentünk sétálni, Gréti zoknija 2 percenként lecsúszott, aztán kutya szarba lépett, aztán pisilnie kellett. Pöti meg elmélyülten játszott, nem haladt…
A vége ismét nem happy end… Ordító kisgyereket tépve magam mögött, rohanunk haza wc-ig…
DE ALSZANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!! Most meló!
De szuper képek lettek, vagy 8 féle:
P1130155

P1130156

Üveggolyó festés:
Végy egy cipős dobozt, rakj az aljára egy üres papírt. Tegyél a papírra pár csepp temperát ide-oda. Nekünk épp akril festékünk van itthon. Szórj bele üveggolyókat. Add a gyerekek kezébe, hogy gurigassák. Ide-oda gurulnak a golyók és szép képet festenek. A golyókat kiöntöd, a papírt kiveszed és kész a kép.

Bevonzás hatalma…

Nem szabad félni a dolgoktól mert bevonzzuk!!! Legnagyobb félelmem volt, ma, hogy valaki meglátja, mekkora kupi tetején ülök.
Bezártam jól az ajtót és rendet raktam az előszobában.
Nem belóg az ablakon egy ipari alpinista???
ipari