Én kertem…

Gyurmázunk Grétivel, gyártom neki a pici virágokat!
– Óóóóóóóóó, anya, de hisz ez csodálatos, hogy ez a virág pont az én kertemben nőtt!

Heh? Nekünk nincs is kertünk…

Megjavítottad…

– Anya! -sikít – Gyorsan szívjad ki az orrom, csurog!
– Máris! – kiszívom.
– Anya! Köszönöm! Te megjavítottad az életemet!

Nem semmi…!

Édes jó anyám…


– Anya, elbújt a labda! Nem akar már velünk játszani.
– Kislányom keresd meg! Hová tettétek?
– Édes jó anyám, keresd meg te légy szíves a labdámat!

Az édes jó anyád az! Megkeresi… :DDD