Állatos kártyákat nézegettünk Grétivel, aztán odabújt hozzám és átölelt.
– Anya! Imádlak! De ez nagyon uncsi volt. Mikor megyünk Ikeába?
Nap: 2013.01.17.
Gréti nagyon beszól
Állatos kártyákat nézegettünk Grétivel. Sorra nevezte meg az állatokat, közben gyakoroltuk a hozzájuk tartozó jeleket (jelbeszéd). Egyszer elakadt.
– Gréti, ez mi?
– Ez egy állat.
– De milyen állat?
– Kaskötő Csilla
Anyád, az! Ő a Kaskötő Csilla 😀 😀 😀
Csoki és sör manó
Tegnap este sör és virsli volt a vacsora. Persze alkoholmentes sör. Gréti, – valami megmagyarázhatatlan okból – imádja a sört. Épp ezért – és mert nagyon ritka csemege,- annyira örült, hogy egész este repdesett és csuda jó kislány volt.
Fürdés közben megjegyezte:
– Anya, ma nagyon meg kell mosni a fogam, mert csokit is ettem és sört is ittam. Ott vannak a csokimanók és a sörmanók is és rágják a fogaimat.
Meg is mostam neki. :))))