Gréti beszélgetés közben, egyszerűen csak foghegyről beszólt…
– Anya, te dumálsz!
– Elvégre Dumanyu. – felelte Apa, aki nagyon gonoszan vigyorgott. Én meg meglepetésemben röhögtem.
– Csapok nagyot! 😀
Nap: 2013.01.18.
Gréta jegy
-Apa! – magyarázta Gréta, miközben alvás helyett épp füstölt sajtot és csemege uborkát falatozott imént a konyhában. – Anyának anyajegye van. Ha én nagy leszek, akkor itt az oldalamon nőni fog egy Gréta jegy.
