Gréti…
– Anya, veszünk “csikkobelló” babát?
– Nem.
– Miért? Mert qrva drága?
– Azért. Hihihihihihi…
Nap: 2013.12.08.
Mert ez panel, azért
Gréti rajzol, dumál…
– …és vegyünk egy színesítőt a házra, mert csak kavics van rajta!
Ja, ha tudnád, hogy a f@szkalap szomszédok állandóan leszavazzák a panelprogramot…
Gréti beteg
– Drágám, jól vagy? Hat a gyógyszer?
– Igen. Meghatott.
😀 😀 😀
Gréti mérges
Szokás szerint pörölök a gyerekkel, ő hozzám fordul, megveregeti a fejét:
– Én mingyá’ kihalok ettől a rossz idegtől a fejembe’!