Mononukleózis?

Na, csókolom-csókolom, ebből idén nem lesz ovi. Nagyon nagy valószínűséggel mononukleózist hozott haza az én egyetlen leányom nekünk az oviból, így idén elmarad a családi karácsony, és a szilveszter is. Kórházban kezdtük az évet, betegséggel zárjuk… Keretes, mint egy vers. Még mondja valaki, hogy a 13-as nem szerencsétlen szám. De nem baj, sok mesefilmet nézünk, várjuk a havat megilyenek…  Lényeg, hogy végre meggyógyuljanak a gyerekek. Most kiváltom a gyógyszereket, beletolom Grétibe és reménykedek. Aztán karácsony előtt családilag adunk egy kis vért, hogy megnézzék meggyógyultunk-e. Jó kis program.

Lemerült

– Anya adsz nekem egy töltőt? – nyomul a játéktelefonjával a bilin Gréti.
– Miért, lemerültél? – kérdezem.
– Nem én! A telefonom. – 😀 😀 😀
– Add ide rádugom a töltőre.
– Anya, nekem egy játék töltő kell, ez egy játéktelefon!


Anyukám bölcs asszony

ÁTOK